TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-tal.

282091. TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-tal.

Ryggstödets höjd 80, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 478