SNEDKLAFFSSEKRETÄR, furu, 1800-tal.

282063. SNEDKLAFFSSEKRETÄR, furu, 1800-tal.

Längd 128, bredd 56, höjd 106 cm.

Lås saknas, senare ombyggd/renoverad, skruvarna till handtagen för långa och genomgående, luckan med viss skevhet, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 502