GUNGA, allmoge, trä, 1900-tal.

2820533. GUNGA, allmoge, trä, 1900-tal.

Krok för upphängning. Bemålad
Höjd 112 cm
Djup 52 cm
Bredd 40 cm.

Ålders och bruksslitage, märken, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krok för upphängning. Bemålad
Höjd 112 cm
Djup 52 cm
Bredd 40 cm.

Antal besök: 331