TALLRIK, tenn, rokoko, Gudmund Östling mästare i Vimmerby 1762-90.

28203. TALLRIK, tenn, rokoko, Gudmund Östling mästare i Vimmerby 1762-90.

Diameter 23 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 2 548