TALLRIKAR, porslin, 12 st, Famille Rose, Kina 1700-tal.

282013. TALLRIKAR, porslin, 12 st, Famille Rose, Kina 1700-tal.

Diameter 23 cm.

något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm.

något nagg.

Antal besök: 693