JORDGLOB, plåt, Columbus, Ivar Asp AB Stockholm, 1900-tal.

281996. JORDGLOB, plåt, Columbus, Ivar Asp AB Stockholm, 1900-tal.

Jordglob på träfot, med belysning
Höjd 49 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 744