Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Det ljusnar, olja på duk, signerad N Silverberg och daterad 1934.
281963. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Det ljusnar, olja på duk, signerad N Silverberg och daterad 1934.
42x78 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
42x78 cm.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
2 009