ARMBANDSUR, -dam, Gruen Veri-Thin, USA, guldlänk 18K.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

281958. ARMBANDSUR, -dam, Gruen Veri-Thin, USA, guldlänk 18K.

Beskrivning

Guldlänk F9=1956, bruttovikt 13,5 gram, längd 18 cm.

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
281958. ARMBANDSUR, -dam, Gruen Veri-Thin, USA, guldlänk 18K.

Beskrivning

Guldlänk F9=1956, bruttovikt 13,5 gram, längd 18 cm.

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 501