PICKNICKKORG, med TEKANNA och TEKOPPAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

281953. PICKNICKKORG, med TEKANNA och TEKOPPAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 912