OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, abstrakt, signerad CH daterad 1996.

281933. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, abstrakt, signerad CH daterad 1996.

100 x 81 cm.

oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 81 cm.

oramad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 680