PENTTI KASKIPURO. TORRNÅL.

PENTTI KASKIPURO. TORRNÅL.
2819096. PENTTI KASKIPURO. TORRNÅL.

Motiv, Vitlök, artist proof IV, bildmått 6,5x9cm, rammått 36,5x30,5cm, signerad.

Ram med ytslitage.

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med ytslitage.

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Antal besök: 426