ALF SVENSSON. FÅTÖLJ, Studio Ljungs industrier AB, Malmö, bra bohag, 50/60-tal.

281909. ALF SVENSSON. FÅTÖLJ, Studio Ljungs industrier AB, Malmö, bra bohag, 50/60-tal.

"TeVe", Alf Svensson.
Höjd 68 cm.
Sitthöjd ca 36 cm.
Sittbredd ca 61 cm.

Smärre repor och slagmärken.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"TeVe", Alf Svensson.
Höjd 68 cm.
Sitthöjd ca 36 cm.
Sittbredd ca 61 cm.

Smärre repor och slagmärken.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 020