PENTTI KASKIPURO. TORRNÅL.

PENTTI KASKIPURO. TORRNÅL.
2819073. PENTTI KASKIPURO. TORRNÅL.

Motiv, Avskuren gurka, artist proof IV, bildmått 10x11cm, rammått 40x32cm, signerad.

Ram med ytslitage.

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med ytslitage.

Pentti Kaskipuro (1930–2010)

Antal besök: 472