RING, guld-750, med 6 glasstenar, vikt 3,3 gram.

Auktionen är avslutad, men kanske gillar du följande föremål?

 

Bilder

RING, guld-750, med 6 glasstenar, vikt 3,3 gram.
281878. RING, guld-750, med 6 glasstenar, vikt 3,3 gram.

Beskrivning

Storlek 17,2 mm.

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Budgivning

Laddar…
Har du något liknande att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering!
281878. RING, guld-750, med 6 glasstenar, vikt 3,3 gram.

Beskrivning

Storlek 17,2 mm.

Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).

Konditionsrapport

Slitage.

Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer

Hus
Leiflers Auktionshus
Antal besök: 663