Grov yta, storlek diam 18 mm öppen.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Grov yta, storlek diam 18 mm öppen.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!