SOFFGRUPP, 3 delar, rokoko stil, 1900-talets senare hälft.

281863. SOFFGRUPP, 3 delar, rokoko stil, 1900-talets senare hälft.

Soffa, längd 180 cm, 2 st fåtöljer.

Bruksslitage, ryggar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 185