FRIEDENREICH HUNDERTWASSER. Efter. Färglitografi.

281856. FRIEDENREICH HUNDERTWASSER. Efter. Färglitografi.

Reproduktion nach der lithograph Addio dall Africa. Osignerad.
48x62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 438