Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OLLE LISPER. Skärgårdslandskap med uppdragna båter, olja på pannå, signerad O Lisper.
281855. OLLE LISPER. Skärgårdslandskap med uppdragna båter, olja på pannå, signerad O Lisper.
46x38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x38 cm.
Garpenhus Auktioner
1 889