Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OSVALD SCHALIN. Stilleben. Olja på pannå. Signerad och daterad 1954.
28185. OSVALD SCHALIN. Stilleben. Olja på pannå. Signerad och daterad 1954.
28 x 23,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 23,5 cm.
Garpenhus Auktioner
3 132