VALERIO ADAMI. Statuette, färglitografi nr 4339/10000, signerad Adami.

281810. VALERIO ADAMI. Statuette, färglitografi nr 4339/10000, signerad Adami.

Bladmått: 42x30 cm
Ur Die Kunst der Graphic, DieGalerie Ofenbach am Main
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 42x30 cm
Oramad.

Antal besök: 675