VÄGGHYLLOR, ett par, 1950/60-tal.

281772. VÄGGHYLLOR, ett par, 1950/60-tal.

Teak.
Låda samt utdragbar skiva.

Bruksslitage. Ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.
Låda samt utdragbar skiva.

Bruksslitage. Ställvis blekt.

Antal besök: 646