SKULPTUR, häst, tenn, förmodligen Spanien, 1900-tal.

281771. SKULPTUR, häst, tenn, förmodligen Spanien, 1900-tal.

Höjd 37 cm.
Längd ca 42 cm.
Vikt ca 6 kg.

Höger bakben lagat, 2 st ben med skador.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.
Längd ca 42 cm.
Vikt ca 6 kg.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 190