ELGITARR, röd.

ELGITARR, röd.
2817597. ELGITARR, röd.

Längd 105 cm.

Repor, bruksskick, mindre borrat hål, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
2817597. ELGITARR, röd.

Längd 105 cm.

Antal besök: 1 516