BYRÅ, Bra Bohag, Hugo Troeds, Bjärnum, 1950/60-tal.

281751. BYRÅ, Bra Bohag, Hugo Troeds, Bjärnum, 1950/60-tal.

Teak.
Ca. längd 47, bredd 40, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Slagmärken på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Antal besök: 1 191