SKULPTUR, Zebra, trä, Afrika.

SKULPTUR, Zebra, trä, Afrika.
2817502. SKULPTUR, Zebra, trä, Afrika.

Höjd ca 17 cm, längd ca 27 cm.

Bruksslitage, mindre nagg på ena hoven.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 638