IVÁN GRÜNEWALD. Olja på duk, signerad samt daterad 92.

281713. IVÁN GRÜNEWALD. Olja på duk, signerad samt daterad 92.

Föreställande kvinnor. 93 x 73 cm.

Fåtal fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal fläckar.

Antal besök: 1 603