CITTRA, Harpeleik Zither, 1900-tal.

2816593. CITTRA, Harpeleik Zither, 1900-tal.

Ca 16 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 16 x 38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 431