MATSALSGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

281654. MATSALSGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, ca. diameter 110, höjd 74 cm.
Stolar, 8 st.
Skivor, 2 st á 48 cm.

Bruksslitage. En sits med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 8 st.
Skivor, 2 st á 48 cm.

Antal besök: 1 166