BRICKA, Sheffield, England tidigt 1900-tal, silverpläterad.

2816521. BRICKA, Sheffield, England tidigt 1900-tal, silverpläterad.

Diameter: 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 304