FICKUR, 3 st, nyckeldragare, boetter 14k, 18k guld samt silver.

281615. FICKUR, 3 st, nyckeldragare, boetter 14k, 18k guld samt silver.

Såkallade mormorsur, urtavlor diameter ca 33 mm.
2 st boetter 14k respektive 18k guld, total vikt inkl glas och verk ca 65 gram.
1 st boett silver.

Slitage, skador, delar saknas. Ett glas saknas. En nyckel saknas. Ett fickur med kraftigare skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st boett silver.

Antal besök: 1 000