EN BAR BILJARDBORD.

EN BAR BILJARDBORD.
2816102. EN BAR BILJARDBORD.

G J Stanhope by games industries ltd, tillsammans med två väggmonterade resultattavlor, längd 146cm, bredd 70cm.

allmänt slitage, saknade ben, skador på beten, stötar och förluster i hela.

Gör en kostnadsfri värdering!
2816102. EN BAR BILJARDBORD.

Antal besök: 872