Höjd 32-34 cm.
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Slitage, skada på fot.
Nej
Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!