EINAR JOLIN. Vy över Stockholm, litografi, signerad samt numrerad 43/360.

281573. EINAR JOLIN. Vy över Stockholm, litografi, signerad samt numrerad 43/360.

Bildyta ca 44,5 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 44,5 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 925