ELIS RYBERG. "Mosebacke torg", färglitografi, signerad samt numrerad 180/360.

281569. ELIS RYBERG. "Mosebacke torg", färglitografi, signerad samt numrerad 180/360.

Bildyta ca 44 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Elis Ryberg (1919–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 44 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Elis Ryberg (1919–1985)

Antal besök: 1 052