AGNES CLEVE. TILLSKRIVEN. Olja på duk.

281549. AGNES CLEVE. TILLSKRIVEN. Olja på duk.

Stadsbild med personer. Osignerad 70x75 cm.

Bruksslitage. Mindre dukveck i vänster marginal.

Agnes Cleve (1876–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Agnes Cleve (1876–1951)

Antal besök: 1 606