BORDSARMATUR, gulmetall/teak, 1900-talets andra hälft.

281519. BORDSARMATUR, gulmetall/teak, 1900-talets andra hälft.

Skärm i polerad gulmetall, fot i teak och polerad gulmetall. Höjd 44 cm.

Slitage, repor, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 887