SKULPTURER, metall och träsockel, plakettmärkta L Guillemin, troligen Frankrike, 1800-1900-tal.

281491. SKULPTURER, metall och träsockel, plakettmärkta L Guillemin, troligen Frankrike, 1800-1900-tal.

Höjd 33 cm inklusive träsockel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 962