I. NEUBERGER. Målning, skogslandskap med sjö, 1900-talets slut.

2814884. I. NEUBERGER. Målning, skogslandskap med sjö, 1900-talets slut.

I. Neuberger (1926-2012), måleri, skogslandskap med sjö, 1900-talets slut, olja på duk. Skildring av skogslandskap med sjö, signerad längst ner till vänster, 68x99cm (84x115cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 115