I. NEUBERGER. Målning, skogslandskap med sjö, 1900-talets slut.
2814884. I. NEUBERGER. Målning, skogslandskap med sjö, 1900-talets slut.
I. Neuberger (1926-2012), måleri, skogslandskap med sjö, 1900-talets slut, olja på duk. Skildring av skogslandskap med sjö, signerad längst ner till vänster, 68x99cm (84x115cm).