SMYCKESSET 3 delar, brons, Design Germund Paare för Kalevala Koru, Finland.

28146. SMYCKESSET 3 delar, brons, Design Germund Paare för Kalevala Koru, Finland.

Armband, ring samt 1 par örhängen.

Slitage. Skador/ Dekordelar saknas på ring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 401