SABEL med böjd klinga, mässinggrepp, 1800-tal.

281467. SABEL med böjd klinga, mässinggrepp, 1800-tal.

Längd 90 cm.

Slitage, klinga med hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.

Slitage, klinga med hack.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 855