LJUSSTAKE, trä, Matts i Taserud, signerad samt daterad 1936.

281431. LJUSSTAKE, trä, Matts i Taserud, signerad samt daterad 1936.

2 ljusarmar.
Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljusarmar.
Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 312