SMYCKEN mestadels silver. 1900-tal.

28143. SMYCKEN mestadels silver. 1900-tal.

Bestående av bland annat:
Hänge, silver, Sten & Laine Turku Finland, höjd ca 3,5 cm.
Smycken med bärnsten/bärnstensimitation.
Ringar.
Diverse örhängen.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
Ringar.
Diverse örhängen.

Slitage.

Antal besök: 992