ARNE SÖDERBERG. STILLEBEN MED FISKAR.

2814152. ARNE SÖDERBERG. STILLEBEN MED FISKAR.

Olja på pannå, signerad Hans Arne, a tergo signerad och daterad 1991, ca 22,5x33,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 336