KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-talet senare hälft.

281378. KARMSTOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-talet senare hälft.

Rygghöjd 102 cm.
Sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, armstöden på stolarna kan behöva limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 102 cm.
Sitthöjd 47 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 513