LJUSSTAKE, mässing och smide 1900-tal.

281326. LJUSSTAKE, mässing och smide 1900-tal.

Höjd 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Slitage.

Antal besök: 995