RÖKBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

281324. RÖKBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Lös skiva i koppar. Diameter 60, höjd 65 cm.

Slitage, märken, repor, sprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 795