Kaffekanna, höjd 26 cm Mjölkkanna, höjd 19 cm Sockerskål, höjd 7 cm Gräddsnipa, höjd 7 cm Vas, höjd 21 cm.
Bruksslitage. Mindre bucklor på kaffeservisen.