NYSILVERFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

281290. NYSILVERFÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

Kaffekanna, höjd 26 cm
Mjölkkanna, höjd 19 cm
Sockerskål, höjd 7 cm
Gräddsnipa, höjd 7 cm
Vas, höjd 21 cm.

Bruksslitage.
Mindre bucklor på kaffeservisen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, höjd 26 cm
Mjölkkanna, höjd 19 cm
Sockerskål, höjd 7 cm
Gräddsnipa, höjd 7 cm
Vas, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 509