CARL WILHELMSON. "Makrillfiskare". Etsning, signerad.

28128. CARL WILHELMSON. "Makrillfiskare". Etsning, signerad.

29x22 cm.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

29x22 cm.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Antal besök: 1 878