MICHAEL GRAVES, väggklocka "Kitchen clock", Alessi.

2812096. MICHAEL GRAVES, väggklocka "Kitchen clock", Alessi.

Väggklocka i blå plast, visare med fåglar.
Diameter 25 cm, höjd 9 cm.
Märkt Alessi.

Repor, bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25 cm, höjd 9 cm.
Märkt Alessi.

Antal besök: 1 666