TED DYER (B.1940). TOMGÅNG SOMMARDAGAR.

2811353. TED DYER (B.1940). TOMGÅNG SOMMARDAGAR.

Signerad, numrerad 7705 på överlappning, olja på duk
50 x 75cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 75cm.

Gott skick.

Antal besök: 323